ייעוץ עסקי למטפלים

Mental Problems

ייעוץ עסקי למטפלים הוא שירות ייעוץ מקצועי המיועד לכלל המטפלים בכל סוגי הטיפול האפשריים, החל מתחום הטיפולים האלטרנטיביים (שיאצו, רפלקסולוגיה וכדומה), דרך תחום טיפולי הנפש ועד לתחומי טיפול נוספים. שירותי הייעוץ העסקי למטפלים נועד למצות את הפוטנציאל העסקי הטמון בהם בכל הנוגע לגיוס, תחזוקה ושימור של מטופלים ולצרכי ביסוס מעמדם המקצועי – טיפולי בתחומם.

לצורך כך, תהליך הייעוץ עסקי למטפלים מתחיל בבדיקה מקיפה אחר הפעילות העסקית – פיננסית של הקליניקה וזאת בהתאם לניתוח דו"חות כספיים קיימים, בחינת רמת התמחור, מצב תזרים המזומנים וכדומה. עם סיומה של הבדיקה הראשונית, נבדקות חלופות שונות המיועדות לצרכי הגדלת המכירות ומיצוי הפוטנציאל, כאשר אחת מהמטרות השיווקיות היא למלא את היומן של המטפל/ת וליצור מצב בו קיימת רשימת המתנה לקבלת שירותים מהמטפל.

מינוף פעילותה של הקליניקה – כיצד?

בדומה לכל תהליך ייעוץ עסקי אחר, גם ייעוץ עסקי למטפלים מבוסס על בנייתה של תוכנית עסקית באמצעותה ניתן להתוות דרכי פעולה למימוש הפוטנציאל הטמון בבית העסק. התכנית העסקית למטפלים עוסקת בין היתר בסל השירותים המוצעים על ידי המטפל/ת והדרכים להרחבתו של הסל באמצעות שירותי התמחות נוספים בתחום הטיפולי, וזאת לצד בניית תכנית שיווקית במסגרתה נעשה שימוש נכון באפיקי מדיה כאלו ואחרים באמצעותם ניתן להגיע לקהלי היעד הרלוונטיים.

היבט נוסף בו מתמקד הליך ייעוץ עסקי למטפלים קשור להיבט הניהולי של הקליניקה ויכולות הניהול של המטפל/ת. בתחום זה, היועץ העסקי מקנה למטפל/ת את הכלים הניהוליים הנדרשים לצרכי ניהול נכון ואפקטיבי של המערך הטיפולי וזאת לצד דגשים מסוימים בהתאם ליכולותיו הניהוליות של המטפל/ת.

שירותי ייעוץ עסקי בתחום הטיפולי – למי הם מיועדים?

ייעוץ עסקי למטפלים הוא שירות ייעוץ מקצועי המיועד ומותאם באופן פרטני לכל מטפל/ת העוסק בתחום טיפולי כזה או אחר, וכמו כן, למנהלי קליניקות בהן מועסקים מספר מטפלים/מטפלות בתחומי טיפול שונים. בשני המקרים, כל שירותי הייעוץ מותאמים באופן פרטני לאופי וסוג הטיפול והפוטנציאל הטמון בתחום זה וזאת בהתאם לסביבת התחרות בה פועל המטפל/ת ובהתאם למדדי רווחיות ושיפור מדדים אלו לאורך זמן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

ייעוץ ארגוני

Foreign expat Israel

קיים חוק משנת 1952 שלא יושם בפועל וכעת לאור מגפת הקורונה ממשלת ישראל מבקשת מאזרחיה

ייעוץ ניהולי

Israel work visa

כל אדם שמגיע לישראל ממדינה אחרת, הוא בעל אזרחות של מדינה זרה ולכן כדי לעבוד

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן