ייעוץ עסקי לאדריכלים

אדריכלות היא אומנות הבנייה, וככזאת היא עוסקת בכל ההיבטים הנלווים לתכנון הליכי הבנייה והעיצוב של מבנים וחללים מכל סוג. ענף האדריכלות משלב בתוכו מגוון רחב של תחומי פעילות המוצעים לכם על ידי משרדי אדריכלות המתמחים בתחומם, לרבות, משרדי אדריכלות לתכנון והקמה של מבני מגורים, משרדי אדריכלות נוף, משרדי אדריכלות לתכנון והקמה של מבני ציבור, משרדי אדריכלות לתכנון והקמה של בתים פרטיים ועוד. המכנה המשותף לכלל העוסקים בענף האדריכלות הוא הצורך בשירותי ייעוץ עסקי המיועדים לצרכי מיתוג אישי וביסוס מעמדו המקצועי של משרד האדריכלות שבבעלותם.

שירותי ייעוץ עסקי למשרדי אדריכלות

ייעוץ עסקי לאדריכלים הוא למעשה שירות ייעודי למשרדי אדריכלות המעוניינים לבסס את מעמדם המקצועי כמובילי תחום ולמטרות שיפור רווחיות המשרד בכל פרמטר ולאורך זמן. שירותי הייעוץ העסקי לאדריכלים בדומה לשירותי הייעוץ המיועדים לבעלי מקצועות חופשיים אחרים, מיושמים באמצעות בניית תוכנית עסקית רחבת היקף המשלבת בתוכה את כל ההיבטים הנלווים לניהול המשרד, משלב הקמתו ועד לניהולו היומיומי ברמה השוטפת.

במקביל, שירותי ייעוץ עסקי לאדריכלים כוללים:

  • הגדרת שירותי המשרד ותמחור השירותים
  • תכנון תקציב שנתי למטרות תפעול המשרד על כל היבטיו התפעוליים (כוח אדם, הוצאות תפעול וכו)
  • בניית תכנית שיווקית המיועדת למטרות מיתוג המשרד ופעילותו בתחומי האדריכלות השונים בהם הוא מתמחה
  • יצירת שיתופי פעולה עסקיים אל מול גורמים רלוונטיים נוספים בענף הבינוי והתשתיות

ונושאי ייעוץ נוספים הנלווים לתהליך הליווי העסקי המוצע למשרדי אדריכלות על ידי היועצים העסקיים.

חשוב לדעת – ייעוץ עסקי לאדריכלים

שירותי ייעוץ עסקי המוצעים למשרדי האדריכלות השונים, מותאמים באופן פרטני לכל משרד ומשרד בהתאם לתחום התמחותו ואופן פעילותו אל מול הסקטור המוסדי עסקי ו/או אל מול הסקטור הפרטי, כאשר ביסוס מעמדו המקצועי של המשרד נעשה באמצעות הליך מיתוג אישי של האדריכל הראשי ו/או צוות האדריכלים הפועל מטעם המשרד.

שירותי ייעוץ עסקי לאדריכלים מיועדים לכל משרדי האדריכלות הפועלים בישראל ואין זה משנה אם מדובר במשרד אדריכלות מוביל בתחומו או משרד אדריכלות העושה את צעדיו הראשוניים בענף אומנות הבנייה.

דילוג לתוכן