ייעוץ עסקי לשירותי הדברה

שירותי הדברה הם נדבך חשוב ביותר לעסקים השונים כמו עסקי מזון, אולמות אירועים, מפעלים, גני ילדים ועוד. מצד אחד חייבים למגר את המזיקים ומצד שני חייבים לדעת איך להדביר ובאמצעות אילו חומרים לאור המסוכנות שקיימת בחלק מחומרי ההדברה. זו הסיבה שאנשי ייעוץ עסקי לשירותי הדברה בוחנים את מה שקורה בבית העסק הספציפי.

קבלת הכוונה מקצועית לנושא ההדברה

עסקים רבים הבינו את המשמעויות הרבות של נושא ההדברה ולכן הם פונים לקבלת ייעוץ עסקי לשירותי הדברה מאנשי מקצוע שהם בעלי ניסיון רב בתחום זה ועוסקים בכך שנים רבות. כל עסק מקבל ליווי של אנשים מיומנים על פי הצורך הספציפי שלו.

הדברה נגד מקקים ונמלים

חברת הדברה מקצועית מבצעת הדברה רוטינית אחת לתקופה נגד נמלים ומקקים. מדובר בחומרים אורגניים שהם אינם מזיקים ולכן אפשר לבצע זאת בכל מקום ובכל זמן. לצורך כך אין צורך לבצע שינויים מהותיים. רצוי להזיז את הציוד ואת הריהוט מהקירות וכך המדביר המנוסה מרסס בכל פינה ובכל מקום ברחבי המפעל או כל מקום אחר. תשומת לב מיוחדת הוא מעניק לארון שממוקם מתחת לכיור במטבחים התעשייתיים כיוון שעלולים להגיע חרקים מהסיפון.

הדברה נגד חולדות ועכברים

אנשי ייעוץ עסקי לשירותי הדברה ממליצים שנגד המזיקים כמו עכברים וחולדות יש לפזר רעל ולכן מבצעים זאת רק בחדרי אשפה או בתוך צנרת הביוב כדי להפחית באופן מהותי את כמות החולדות והעכברים. אופציה נוספת שמתרחשת בשנים האחרונות היא לכידה של החולדות על ידי תפיסתן, הכנסתן לכלוב ולאחר מכן שחרור שלהן בטבע כך שיחזרו למחילות.

הדברה נגד טרמיטים

טרמיטים מתרכזים בחצרות, במפעלים ובעסקים נוספים. האבחון כי אכן מדובר בטרמיטים הוא על ידי בדיקת הנראות החיצונית של גללי הצואה שמרוכזים בדרך כלל ליד משקופי העץ או ליד פריטים אחרים שעשויים מעץ. ההכוונה שלנו בנושא זה היא המלצה לביצוע הדברה כפולה. בשלב ראשון מבצעים הדברה במפעל או בעסק. אם יש גם חצר מחדירים לקרקע חומר נוסף כדי לקטול את הטרמיטים שנמצאים בתוך האדמה. בשלב זה מבצעים סבב זה נוסף וזאת כדי לקטול טרמיטים שלא הוכחדו בגל הראשון.

פעולה זו נעשית רק על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום זה שמבצעים זאת על פי הידע שרכשו בקורסי ההדברה.

החשיבות בקבלת ייעוץ עסקי בנושא הדברה

כל בעל עסק מקבל ליווי עסקי בתחומים רבים כמו בפאן המשפטי, העסקי, הפיננסי ועוד. אם במסגרת העיסוק שלו נחשף בעל העסק לבעייתיות בנושא מזיקים וחרקים, הוא חייב לקבל עזרה מקצועית של ייעוץ עסקי לשירותי הדברה לגבי דרכי ההתנהלות. זאת כדי לא לפגוע בפעילות העסקית ועם זאת להעניק שירות מצוין ללקוחות במיוחד אם מדובר בעסק כמו גן אירועים, מפעל ליצור מזון, חברת קייטרינג וכו'.

דילוג לתוכן