גיוס משקיעים לפיתוח אפליקציה

Angel invertor. Investing in start-up companies.

תחום האפליקציות התפתח באופן חד מאד בשנים האחרונות וזאת לאור העובדה שהשימוש בטלפון הסלולרי הוא נרחב ביותר והלקוחות משתמשים לאורך היום כל הזמן בטלפונים הללו. מפתחי האפליקציות יוצרים אפליקציות חדשות שמתאימות לאנדרואיד ולמכשירי האייפון. בכדי לגייס את האפליקציה הבאה יש צורך בגיוס משקיעים.

חיפוש אחר משקיעים במיזמים של אפליקציות

לאור המציאות הנוכחית, חברות ישראליות רבות עוסקות בנושא פיתוח והם מחפשים משקיעים לאפליקציות. המטרה היא לסחוף משקיעים אשר מודעים לחשיבותה של האפליקציה הספציפית ולכן הם יבקשו להיות בכוח המניע כלכלית את החברה. בדרך זו אפשר לממן את שעות העבודה הרבות של המפתחים ואת כל שכרם של בעלי התפקידים האחרים.

במיזמים הללו יש צורך בגיוס של משקיעים עבור ביצוע פעולות עמו פיתוח ממשקים מורכבים, פתרונות מתקדמים, פיתוח נכון של הרעיון בראייה האסטרטגית, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ועוד כדי להגיע ליעד. בנוסף לכך מפתחים את הנושא הפיננסי, התפעולי, השיווקי והניהולי כדי לתת מענה רוחבי, בכל מה שקשור לפיתוח האפליקציה.

גיוס של משקיעים לפיתוח המוצר

אנשי עסקים רבים מעוניינים להשקיע את ממונם בעסקים שנמצאים בתחילת הדרך אך צפוי להם עתיד מזהיר לאור המוצר היוצא דופן שהם מפתחים. לאור זאת הם בוחנים עסקאות רבות שמוצעות שבהן מציעים להם להיות משקיעים לאפליקציות.

משקיעים לאפליקציה בוחנים נושא זה באופן מעמיק כדי להעריך באמצעות מחקר השוק לאפליקציות שבוצעו את הפוטנציאל של עסק זה. יש מקרים שבהם לא ברור עד כמה המוצר נחוץ ויש מקרים שברור שתהיה זו הצלחה מטאורית, לאור הנחיצות הרבה של מוצר ייחודי זה.

אם לאור התוכנית עסקית המפורטת, נראה שבעלי העסק פועלים בדרך הנכונה, קיים סיכוי סביר כי משקיעים לאפליקציה ישקלו  בחיוב את כניסתו לחברה זו. בעזרת המימון שהוא יזרים לחברה אפשר יהיה לבצע חלק ניכר מהתוכניות ומהרעיונות העסקיים שכל אחד מהם הוא אקוטי וכך לקדם את נושא האפליקציה.

בדיקה מעמיקה של החברה

מעבר לשיחות ולהבנה של הפעילות העסקית, משקיעים לאפליקציה מבצעים גם בדיקת נאותות כדי לוודא שכל המידע שהועבר להם בנושאים השונים הוא אכן תואם את המציאות. בהתאם לכך הם מקבלים את ההחלטה העסקית לגבי ההשקעה וההיקף הכספי שלה.

אולי תאהבו גם

ייעוץ עסקי למטפלים

ייעוץ עסקי למטפלים

ענף של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה נמצא במגמת עליה והמודעות למטפלים בתחומים שונים עולה וניתן לראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן