התייעלות וחיסכון כספי לעסקים

כל אדם שמנהל עסק ללא קשר לגודלו ולתחום עיסוקו מודע לכך שיש לעשות כל שניתן, כדי להפחית את רמת ההוצאות על ידי נטרול שירותים שאין בהם צורך ועל ידי הפחתת עלויות אצל הספקים השונים. בדרך זו סך ההוצאות של העסק הן נמוכות יותר וקל הרבה יותר לנהל בדרך זו את תזרים המזומנים המבוסס על ההכנסות המשתנות על פי עונתיות וסוגי המוצרים השונים.

מסגרת האשראי של העסק

מסגרת האשראי שקבע סניף הבנק לכל חברה הוא אחד הדברים החשובים שיש לשמור עליו כדי שלא תהיה בו כל חריגה. לכן מבצעים חשיבה כלכלית נכונה ויוצרים התייעלות וחיסכון כספי לעסקים במגוון תחומים. בזכות ההיערכות הזו  רמת ההוצאות החודשיות של העסק היא נמוכה יותר מרמת ההכנסות וכך העסק ממשיך להתגלגל ללא חשש למצבו בבנק.

סוף מעשה במחשבה תחילה

בעלי עסקים רבים נעזרים ברואה החשבון שלהם או ביועץ עסקי אשר עובר על כל ההוצאות שלהם ומציע להם איפה כדאי לבצע התייעלות וחיסכון כספי לעסקים. יש תחומים שהחיסכון הוא נמוך אך זהו חיסכון ויש נושאים שבהם החיסכון הוא גדול ומשמעותי.

חיסכון בצריכת החשמל בעסק

אם ניקח כדוגמה את תחום עלויות החשמל, זוהי הוצאה חודשית שהיא כבדה ומשמעותית מאד. יש רבדים בחשבון החשמל שאי אפשר לקצץ כמו בנושא תפעול העסק, המחשבים וכו' אך אפשר לקצץ באופן משמעותי בנושא התאורה וזאת על ידי הפעלת פרוז'קטורים אשר פועלים באמצעות תאורה סולארית.

התאורה הזו מבוססת על האנרגיה מהשמש אשר מצטברת בפרוז'קטורים הללו ומיד עם רדת החשכה הם פועלים באופן אוטומטי תוך שימוש באנרגיה הסולארית ולא בחשמל בכל ימות השנה. במדינה חמה כמו ישראל, גם בחורף יש ימים רבים שבהם הטמפרטורות הן גבוהות ולכן צבירת האנרגיה היא בכל יום וגם בימים הגשומים.

בדרך זו של התייעלות וחיסכון כספי לעסקים, החניה והכניסה למשרדים מוארים בכל ערב, כך גם שבילי ההגעה בחצר לכיוון המחסנים הלוגיסטיים ובכל הסביבה העסקית הנוספת. פרוז'קטור לד הוא הפתרון האופטימלי להגברת החיסכון ולביצוע התייעלות וחיסכון כספי לעסקים.

אולי תאהבו גם

ייעוץ עסקי למטפלים

ייעוץ עסקי למטפלים

ענף של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה נמצא במגמת עליה והמודעות למטפלים בתחומים שונים עולה וניתן לראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן