יועץ פנסיה לפני פרישה – האם מומלץ להיעזר בו

Mental Problems

לקוחות רבים מתחבטים בשאלה, יועץ פנסיה לפני פרישה – האם מומלץ להיעזר בו לא אחת הם שואלים קרובי משפחה וחברים, אם הם נעזרו ביועץ פנסיוני כדי לגבש את ההחלטה הנכונה.

החיסכון הפנסיוני של כל אחד

ברוב המקרים שכירים שעבדו שנים במקום עבודה אחד או בכמה מקומות עבודות, סומכים על חשבי השכר ועל המעסיקים שיבצעו את כל ההפרשות בדיוק על פי הזכויות שמגיעים לעובדים בחוק. אך במקרים רבים הדברים מתרחשים בדרך אחרת. לעיתים עקב טעות אנוש וגם עקב סיבות אחרות, העובדים אינם מקבלים את מלוא הזכויות.

בנוסף לכך יועץ פנסיה לפני פרישה – האם מומלץ להיעזר בו? בוחן את ההתנהלות של כל חוסך מול חברות הביטוח או חברת ההשקעות כדי לוודא איך הדברים רשומים וכיצד נותבו הכספים. זאת  כדי לוודא שכל אדם יקבל את מלוא הכספים שהוא אמור לקבל מקרנות הפנסיה.

חשיבותו הרבה של ייעוץ פנסיוני

יועץ פנסיה לפני פרישה – האם מומלץ להיעזר בו? התשובה היא חיובית, כיוון שמדובר ביועץ שהוא אובייקטיבי ולכן האינטרס היחיד שלו הוא טובתו של הלקוח שלו. הוא לא מקבל כספים מחברות הביטוח או מגורמים פיננסיים אחרים ולכן אין כאן קידום של אינטרסים מסוימים, או ניגוד עניינים.

כאשר רק טובתו של הלקוח עומד מול עיניו, אין ספק שנושא אקוטי כמו יועץ פנסיה לפני פרישה – האם מומלץ להיעזר בו, הוא צורך שאסור לוותר עליו.

הערך המוסף של ייעוץ פנסיוני

יועץ פנסיוני מקצועי מגלה נושאים רבים שמצריכים טיפול מול המעסיקים או מול הגורמים הפיננסיים השונים שמנהלים את כספי הפנסיה. מדובר במהלכים שאינם פשוטים אך ברוב המקרים בסיומו של התהליך הלקוח עשוי לקבל כספים נוספים לזכותו או כיסויים ביטוחיים וזאת אם לא כל הכספים נותבו כראוי ועל פי ההנחיות.

במצבים הללו הלקוח שקט, לאחר שבוצעו כל המהלכים הנדרשים, כיוון שברור לו שבעת הצורך או לאחר גיל הפרישה הוא יקבל את מלוא הזכויות שלו ולא יוצר מצב שחלק מהחסכונות בסופו של דבר לא יגיעו אליו.

אולי תאהבו גם

ייעוץ עסקי למטפלים

ייעוץ עסקי למטפלים

ענף של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה נמצא במגמת עליה והמודעות למטפלים בתחומים שונים עולה וניתן לראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן