ייעוץ עסקי למסעדות

הידעתם שאחת מכל שלוש מסעדות חדשות תסגור את שעריה כבר במהלך השנה הראשונה לפעילותה? הידעתם שכשמונים אחוזים מהמסעדות החדשות נסגרות תוך חמש שנים מיום פתיחתן? ועם כאלו נתונים זה הזמן לדעת הכול של שירותי ייעוץ עסקי למסעדות.

הסיכון הגבוה המאפיין את ענף המסעדנות בשילוב האתגרים הניהוליים הנלווים לניהול בית עסק בכלל ובתחום המסעדנות בפרט, מחייבים את בעלי המסעדה להסתייע בשירותי ייעוץ עסקי למסעדות שמטרתם לסייע לבעלי המסעדה לקבל את ההחלטות הניהוליות הנכונות בכל רגע נתון, וכל זאת תוך הפקדה יתרה על ניהול נכון של ההיבט הפיננסי. שירותים אלו, נועדו בסופו של הליך לאפשר לכל בעל מסעדה לנהל עסק רווחי לאורך זמן ולהתמודד בהצלחה יתרה עם כל האתגרים הניהוליים העומדים בפניו בכל רגע נתון.

שירותי ייעוץ עסקי לעסקים בענף המסעדנות – מה הם כוללים?

ייעוץ עסקי למסעדות משלב בתוכו מגוון רחב של שירותים מקצועיים המתמקדים בכל ההיבטים הניהוליים, החל מתחום ניהול הכספים ותזרים המזומנים, דרך ניהול עובדים וספקים ועד לניהול השיווק. בנוסף, הייעוץ העסקי למסעדות מתמקד בבניית תכנית עסקית שמטרתה השגת מטרות עסקיות לטווח הקצר והארוך, וכל זאת תוך בניית מודל עסקי וכלכלי המותאם לאופי וסוג המסעדה.

אחד מהנושאים המרכזיים בהם מתמקדים שירותי ייעוץ עסקים למסעדות הוא נושא עליות המזון (FOOD COST), המהווה את המרכיב הכלכלי החשוב ביותר בתפעול המסעדה. במקביל, שירותי הייעוץ מתמקדים בנושאים שהם פועל יוצא של עלויות המזון כגון: תמחור מנות, עלויות תפעול, עלויות כוח אדם ועלויות נוספות הנדרשות לצרכי פרסום, שיווק ויחסי ציבור למסעדה.

שירותי ייעוץ עסקי למסעדות – למי הם מיועדים?

שירותי ייעוץ עסקי בענף המסעדנות, מיועדים ומותאמים באופן פרטני לכל סוגי המסעדות וזאת ללא קשר לגודלם והיקף מחזורם החודשי. השירות מיועד גם למסעדות קיימות וגם למסעדנים הבוחנים את הכדאיות הכלכליות הנלווית לפתיחת מסעדה במיקום גיאוגרפי כזה או אחר. במקרים אלו, שירותי הייעוץ כוללים גם ייעוץ עסקי בנושאי רישוי עסקים וההיבטים השונים הנלווים לפתיחת מסעדה במקום כזה או אחר, וזאת תוך התחשבות בסביבת התחרות והפוטנציאל העסקי.

תוכלו למצוא מבחר רחב של מוצרי אריזה למסעדה שלכם באתר של לאטי אריזות: https://www.latiarizot.co.il/

דילוג לתוכן