ייעוץ עסקי למרפאת שיניים

ענף רפואת השיניים בישראל פועל ברובו באמצעות מרפאות שיניים פרטיות המנוהלות על ידי רופאי השיניים עצמם. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות רבה לשירותי ייעוץ עסקי למרפאת שיניים במסגרתם מנהל המרפאה נחשף למגוון רחב של היבטים הקשורים לתפעול מרפאת השיניים כבית עסק לכל דבר ועניין.

שירותי ייעוץ עסקי למרפאות שיניים – מה חשוב לדעת?

בדומה לכל ענף רפואה אחר המתנהל בשוק הרפואה הפרטית בישראל, גם ענף רפואת השיניים מבוסס על המיומנויות המקצועיות רפואיות של רופאי השיניים השונים שהם בדרך כלל המייסדים והמנהלים של מרפאת שיניים הנושאת את שמם. לפיכך, שירותי ייעוץ עסקי למרפאת שיניים פרטית מתמקדים בהליכי מיתוג אישי באמצעותם ניתן לבסס את מעמדה המקצועי רפואי של מרפאת השיניים.

יחד עם זאת, שירותי הייעוץ העסקי המותאם ומיועד למרפאות שיניים, חולשים על כל ההיבטים הנלווים לניהול ותפעול המרפאה ברמה היומיומית, וזאת תוך התייחסות למגוון רחב של פרמטרים הקשורים למצבה הפיננסי והשיווקי של המרפאה. לצורך כך, תהליכי הייעוץ כוללים בניית תוכנית עסקית באמצעות ניתן לבחון את כל ההיבטים הקשורים לתפעול המרפאה לאורך זמן ולבנות תכנית שיווקית המותאמת לממצאיה של התכנית העסקית.

שירותי ייעוץ עסקי למרפאות שיניים – למי הם מיועדים ומה הם כוללים?

שירותי ייעוץ עסקי למרפאות שיניים מיועדים לכלל העוסקים בניהול מרפאות שיניים, בין אם מדובר במרפאת שיניים פרטית הפועלת באזור מגורים מסוים ובין אם מדובר ברשת מרפאות שיניים בבעלות פרטית ו/או בבעלות קופות החולים השונות. בשני המקרים, שירותי הייעוץ חולשים על כל ההיבטים העסקיים – שיווקיים הנלווים לתפעול המרפאה, החל משלב הקמתה ועד להיבטי הניהול היומיומיים.

ייעוץ עסקי למרפאת שיניים הוא שירות מקצועי המתמקד גם בהליכי מיתוג אישי של הרופא הראשי ו/או צוות הרופאים העומד מאחורי המרפאה וגם בבניית כלים מקצועיים המיועדים למטרות ניהול שוטף ברמה הגבוהה ביותר של המרפאה ברמה העסקית. כפועל יוצא מכך, כל תהליך של ייעוץ עסקי למרפאות השיניים השונות, משלב בתוכו בניית תכנית שיווקית המבוססת על אפיו סביבת התחרות בה פועלת המרפאה ואפיון נקודתי של קהלי היעד הרלוונטיים. תכנית שיווקית זו נועדה לצרכי הגדלת הרווחיות וביסוס המרפאה כמותג מוביל באזור בו היא פועלת.

מוזמנים לקרוא בנוסף אודות שירותי קורס עזרה ראשונה לעסק שלכם באתר של אמיתי הדרכות עזרה ראשונה.

דילוג לתוכן