ייעוץ עסקי לקבלנים

קבלנים בענף הבנייה והשיפוץ, בין אם מדובר בקבלנים ראשיים ובים אם מדובר בקבלני משנה, נדרשים להתמודד עם מגוון רחב של אתגרים ניהוליים הנלווים לביצוע העבודות הקבלניות בהן הם מתמחים.

אתגרים אלו מצריכים ידע רחב היקף במגוון רחב של תחומי ניהול, הן בהיבט הפיננסי, הן בהיבט השיווקי והן בהיבטים הקשורים לניהול צוות עובדים והתנהלות נכונה אל מול ספקים וגורמים מקצועיים נוספים, ומכאן נובעת החשיבות הרבה לקבלת שירותי ייעוץ עסקים לקבלנים.

חשוב לציין שגם קבלנים מיומנים ומקצועיים בתחומם, עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם אתגרים ניהוליים המחייבים אותם בהשכרת שירותי יועץ עסקי שחלק מתפקידיו הוא למקד את הקבלן ולספק לו את הכלים הניהוליים הנכונים הנדרשים לצרכי ניהול העסק בתחום הקבלנות.

שירותי ייעוץ עסקי לקבלנים – למי הם מיועדים?

שירותי ייעוץ עסקי לקבלנים מיועדים לכלל העוסקים בענף הקבלנות בתחום הבנייה, השיפוץ או התשתיות, וכל זאת ללא קשר להיקפי העבודה הקבלניות אותן מבצע הקבלן. כמו כן, השירות מיועד לחברות קבלניות המתמחות במתן שירותי פיקוח וניהול של אתרי בנייה ושיפוץ. שירותי הייעוץ מתמקדים בתחום העיסוק העיקרי של הקבלן ובהיבטים הניהוליים השונים הנדרשים לצורך תפעול העסק הקבלני ברמה היומיומית, וכל זאת תוך התאמת השירותים המקצועיים המוצעים לקבלן בהתאם לתחום עיסוקו העיקרי.

ליווי עסקי לקבלנים – מה הוא כולל?

כל תהליך של קבלת ייעוץ עסקי לקבלנים הוא למעשה תהליך ליווי עסקי המתמקד במספר נושאים שהמרכזי ביניהם הוא היצמדות לתכנית עסקית המותאמת לצרכיו העסקיים של הקבלן. תכנית זו היא למעשה מסמך עסקי המפרט בתוכו את כל ההיבטים הקשורים לסוגי השירותים והמוצרים המוצעים על ידי הקבלן והיא מגדירה בצורה הרחבה והממוקדת ביותר את דרכי הפעולה אותן יש לנקוט על מנת להשיג את המטרות העסקיות המוגדרות בתכנית. חלק מהתכנית העסקית הנבנית עבור קבלנים עוסקת בהיבט הפיננסי ובניתוח ממוקד של עלויות העבודה ונגזרת הרווחיות והיא מסייעת בין היתר גם לצרכי גיוס אשראי מהמערכת הבנקאית במידת הצורך.

רוצים לדעת יותר על שירותי ייעוץ עסקי לקבלנים בתחום הבנייה והשיפוץ? לחצו כאן וצרו קשר עם צוות יועצים עסקיים מנוסה בתחום.

דילוג לתוכן