ייעוץ עסקי לרופאים

הרפואה הפרטית בישראל היא הגדרה כוללת לכל שירותי הבריאות אשר אינם משולמים במלואם ו/או אינם מסובסדים בחלקים על ידי המדינה (באמצעות חוק ביטוח בריאות ממלכתי) ו/או על ידי הביטוחים הרפואיים הקבועים בחוק. כפועל יוצא מכך, הפעלת מרכזים רפואיים בהם מוצעים שירותי רפואה פרטית הם עסק לכל דבר ועניין, ומכאן נובעת החשיבות לקבלת שירותי ייעוץ עסקי לרופאים העוסקים ומתמחים במתן שירותי רפואה פרטית.

ייעוץ עסקי בענף הרפואה הפרטית – למי הוא מיועד?

ענף הרפואה הפרטית בישראל כולל בתוכו את פעילותם של בתי חולים פרטיים, קליניקות פרטיות, שירותי רפואת מומחים, שירותי רפואת שיניים וענפי רפואה נוספים. כאשר מדברים על שירותי ייעוץ עסקי לרופאים, מדברים בדרך על כל שירותי ייעוץ עסקי המיועדים לכלל העוסקים בתחום הרפואה הפרטית בישראל, וכל זאת למטרות ייצור רווחים ו/או הגדלת הרווחים הנובעים מפעילותם בתחום שירותי הרפואה הפרטית המוצעים על ידם לכלל האוכלוסייה הרלוונטית. כפועל יוצא מכך, שירותי הייעוץ העסקי לרופאים מיועדים בין היתר לרופאים מומחים, רופאי שיניים, רופאים העוסקים ומתמחים בענף הרפואה האסתטית, קליניקות ובתי חולים פרטיים.

שירותי ייעוץ עסקי לרופאים – מה הם כוללים?

ייעוץ עסקי, כשמו כן הוא, הוא שירות מקצועי בתחום הייעוץ העוסק ומתמקד בכל ההיבטים העסקיים הנלווים לפעילותו של כל בית עסק על פי תחום עיסוקו המרכזי. לפיכך, שירותי ייעוץ עסקי לרופאים מתמקדים בכל ההיבטים העסקיים הנדרשים לצרכי מיתוג אישי של הרופא/ה המציע שירותי רפואה פרטית כאלו ואחרים. בין יתר הנושאים הנלווים לשירותי הייעוץ העסקי לרופאים נכללים:

  • בניית תכנית עסקית המותאמת לצרכי פעילותו של הרופא/ה
  • ליווי עסקי לרופאים
  • תמחור שירותי הרפואה השונים המוצעים על ידי הרופא/ה
  • ייעוץ שיווקי ובניית תוכנית מוסדרת המיועדת למטרות מיתוג אישי של הרופא/ה ו/או המרפאה הפרטית/הקליניקה/בית החולים הפרטי וכדומה
  • מיפוי סביבת התחרות בה פועל הרופא/ה ואפיון ממוקד של קהלי היעד הרלוונטיים לצורך שכירת שירותיו המקצועיים של הרופא/ה ושירותים נוספים באמצעותם ניתן למתג את פעילותו של הרופא/ה בתחומו ולבסס את מעמדו המקצועי – רפואי בתחום הרפואה הרלוונטי לגביו.
דילוג לתוכן