כניסה לישראל לזרים

Consulting

זרים רבים מעוניינים להיכנס לישראל מסיבות שונות ולשהות בה. משרד הפנים עוקב אחר הנתונים הללו ומחייב כל אחד מהם לפעול במסלול מסוים שנקבע על פי הקריטריונים הספציפיים.

זוגות מעורבים

אם בני זוג שאחד מהם הוא ישראלי והשני הוא תושב מדינה אחרת בעולם, יש לבצע כמה פעולות מול משרד הפנים, כדי שבן הזוג הזר יקבל את האפשרות לגור בישראל.

בשלב ראשון כדי לקבל אישור של כניסה לישראל לזרים, יצהיר בן הזוג הישראלי כי מדובר בבת הזוג, שהיא הידועה בציבור שלו. יש להוכיח שאכן מדובר בזוגיות אמיתית ולא בפיקציה על ידי מסמכים, אישורים, מכתבים מההורים של בן הזוג הישראלי ומחבר טוב על טיב הקשר. כמו כן תמונות שמעידות שאכן מדובר בבני זוג שחיים יחד, מבלים ומגיעים יחד גם לחגוג את החגים הישראלים.

לאחר שבני הזוג נישאים, גם אם מדובר בחתונה אזרחית וגם אם יש להם ילדים משותפים, הם מתחילים הליך של קבלת אזרחות במשרד הפנים. לצורך כך עליהם להעביר מסמכים רבים כמו חוזה שכירות עבור הדירה שבה הם גרים, מידע על ההתנהלות שלהם בארץ כמו העובדה שהם עובדים ויש להם תלושי שכר, העתקי תעודות הלידה של הילדים ומסמכים נוספים. בחלוף כמה שנים מכניסתם לישראל הם יקבלו אישור כניסה לישראל לזרים ותעודת זהות.

כניסה של זרים לצרכי עבודה בישראל

יש מדינות רבות אשר ישראל מתנה את כניסת אזרחיה לישראל ולכן עליהם להנפיק אשרת כניסה בקונסוליות הישראליות במדינה שהם תושביה. לכן טרם הטיסה לישראל יש להצטייד באישורים הרלוונטיים וזאת בהתאם למטרת הגעתם ארצה.

יש חברות בישראל שמזמינות עובדים לעבודה בישראל לצורך מטרות שונות כמו עובדים בחקלאות או בבניין. מעבר לכך יש גם מומחים שמבקשים אישורים מיוחדים לעבוד בישראל הכוללים כניסה לישראל לזרים וזאת אם אין בארץ אנשי מקצוע בתחום ההתמחות הספציפי שלהם.

אם אתם זקוקים לסיוע בכל מה שקשור להנפקת אשרות כניסה ארצה, השאירו כאן את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח להיות אתכם בקשר ולהעניק לכם את מלוא המעטפת המקצועית הנחוצה לכם.

אולי תאהבו גם

ייעוץ עסקי למטפלים

ייעוץ עסקי למטפלים

ענף של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה נמצא במגמת עליה והמודעות למטפלים בתחומים שונים עולה וניתן לראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן