ליווי עסקי לבתי קפה

בארץ התחרות העסקית קשה, מדינתנו הקטנה משופעת בעסקים קטנים ובינוניים הנאלצים להילחם על כל לקוח במיוחד בתחום בתי הקפה והמסעדות הנחשב לתחרותי במיוחד, רבים מהם לא מצליחים לשרוד, כדי לא להגיע למצב זה רבים שוכרים שירותי ליווי עסקי לבתי קפה.

למה צריך ליווי עסקי לבתי קפה ולמסעדות?

תחום המסעדנות בכלל ובתי הקפה בפרט ידועים כענף בעל סיכון עסקי גבוה, מבחינה סטטיסטית ידוע כי מסעדות ובתי קפה שנפתחים ונסגרים בתקופה של חמש שנים הוא מהגבוהים במשק וזאת ממספר סיבות: התחרות גבוהה יחסית, ההשקעה גבוהה, האוכלוסייה והסביבה משתנים כל הזמן, חוסר הבנה לגבי משמעות המיקום, בחירת מוצרים לא מתאימים לאוכלוסייה ועוד יוצרים רמת סיכון גבהה ולכן רצוי לפני שפותחים בית קפה לבחון את המשתנים השונים ולהיעזר בשירותי ליווי עסקי לבתי קפה.

היתרונות של ליווי עסקי לבתי קפה

בעל בית קפה הרוצה לשרוד לאורך שנים רבות מעבר לסטטיסטיקה ישכור שירותי מומחים אשר יספקו לו ליווי עסקי לבתי קפה, חברת הייעוץ יכולה לספק לבעל בית הקפה מניסיונה המקצועי בתחום המסעדנות, לתת ערך מוסף לבעל העסק משום שחברת ליווי עסקי לבתי קפה מכירות את התחום, את השוק וסביבתו, את המתחרים, חברות ליווי עסקי לבתי קפה בקיאות בתחום העסקי והמקצועי של בתי הקפה. לעיתים לבעל בית קפה ידע בייצור המנות ובשרות לקוחות אך הוא חסר בידע הניהולי, לא כל בעל עסק יודע לנהל אותו נכון מבחינה פיננסית, כאשר עובדים עם מקצוענים הנותנים ליווי עסקי לבתי קפה, בונים תכנית עסקית שתוביל להצלחה, בין השאר מכינים תמחור נכון של המוצרים, בדיקת הוצאות תפעוליות, תקציב פרסום ויחסי ציבור, גיוס עובדים ועוד.

איך עובד תהליך ליווי עסקי לבתי קפה?

תהליך ייעוץ ולווי עסקי לבתי קפה הינו תהליך ארוך טווח רצוי לפנות לייעוץ לפני שהעסק נקלע לקשיים על מנת להצליח לאורך זמן, מיתוג נכון ומוניטין יישארו חיובים לאורך כל הפעילות.

תחילה יש לבצע אבחון ראשוני של המקום, איתור פרטים חשובים, דואגים להבין את האופי וההעדפות של הלקוחות, ניתוח מכירות, מלווים את המנהלים ונותנים להם כלים וידע איך לנהל את בית הקפה, מכינים תכנית אסטרטגית להצלחה, נותנים לצוות העובדים הדרכות לשיפור המכירות והשירות.

דילוג לתוכן