מה העלות של ייעוץ פנסיוני לגמלאים

ייעוץ שיווקי

יש תחומים בחיים שלא מבינים את הנחיצות שלהם עד שלא מבצעים אותם בפועל. כך יש להתייחס לנושא הייעוץ הפנסיוני לאור חשיבותו הרבה.

החשיבות של קבלת ייעוץ פנסיוני

ייעוץ פנסיוני של אדם מקצועי, יעניק לחוסך תמונה עדכנית של מצב החסכונות שלו באפיקים השונים כמו פוליסות ביטוח, קופות גמל, קופות פיצויים ועוד. מה העלות של ייעוץ פנסיוני לגמלאים היא נושא חשוב במשוואה הזו אך הערך המוסף שיקבל כל לקוח לאחר בדיקת הנתונים, היא הרבה יותר אקוטית.

עלויות משוערות של קבלת ייעוץ פנסיוני

כל אדם מקצועי שעוסק בכך קובע מה העלות של ייעוץ פנסיוני לגמלאים . הדבר נקבע בדרך כלל על פי כמות שעות העבודה שיקדיש היועץ לכל אחד מהתיקים. הדבר כולל בדיקה יסודית ומעמיקה, פגישות עם הלקוחות וטיפול מול גורמים נוספים בהתאם לצורך.

  • עלות ייעוץ פנסיוני ליחיד נעה בין  4,000-1,800 ₪.
  • עלות ייעוץ פנסיוני לזוג נעה בין 7,000-2,800 ₪
  • עלות הכנה לקראת פגישה מגמלאות נעה בין 4,500-1,200 ₪

היתרונות של בדיקת הנתונים הפיננסיים

מה העלות של ייעוץ פנסיוני לגמלאים היא חשובה מאד אך המידע שיקבל הלקוח היא מהותית. רק לאחר קבלת ההסברים בשפה מובנת, הלקוח מבין באופן מדויק כמה כספים יש לו בקופות השונות, מה יהיה הגובה החודשי של קצבת הפנסיה שלו ומהן הזכויות שלו להמשך הדרך.

המטרה של יועץ פנסיוני אשר מכיר את כל המערכות הללו מכל הכיוונים, היא להנגיש את המידע ללקוחות שלו ולפשט עבורו את כל הנושא הזה. הלקוחות רואים את הדוחות הרבעוניים והשנתיים ולא מבינים מהם דבר ולעיתים קרובות גם מבינים זאת באופן שגוי.

לכן קיימת חשיבות רבה להסביר להם את המידע באופן מוחשי ולאפשר להם לשאול את כל השאלות הנכונות.

חשיבה על העתיד

לאחר קבלת מידע לגבי מה העלות של ייעוץ פנסיוני לגמלאים, כל אדם מחליט אם הוא מעוניין בכך או לא. יש מקרים שבהם יש לכך חשיבות רבה, כדי לבצע שינויים ולתכנן כראוי את נושא ההכנסות החודשיות לאחר הפרישה לגמלאות.

אולי תאהבו גם

ייעוץ עסקי למטפלים

ייעוץ עסקי למטפלים

ענף של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה נמצא במגמת עליה והמודעות למטפלים בתחומים שונים עולה וניתן לראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן