מחזור פסולת אלקטרונית לעסקים וחברות

waste

בכל עסק ללא קשר לגודלו ולכמות העובדים בו, קיימת פסולת אלקטרונית רבה וזאת עקב השינויים התכופים שנעשים במערך המחשוב. מחשבים, מדפסות ומכשירים אחרים מתקלקלים ולכן יש צורך לרכוש חדשים לעובדים הספציפיים.

חשיבות מחזור הפסולת במרחב העסקי

השלכת פסולת אלקטרונית במצבורי אשפה או סתם בשטח, עלולה לגרום לנזק משמעותי לקרקע לאור המרכיבים של הפסולת האלקטרונית. לכן המגמה היום היא להעביר את כל הפריטים הלא תקינים הללו למפעלי מחזור ייעודיים לנושא זה. קיים שירות איסוף ייחודי של מפעלי המחזור אשר מיועד לעסקים ולחברות. עובדי מפעל המחזור מגיעים בהתאם לצורך לעסקים השונים ואוספים באופן מסודר פסולת אלקטרונית, אשר אינה שמישה ולכן היא מיועדת למחזור.

כל הפריטים הללו מובלים למפעל המחזור שבו מבצעים מיון, שקילה, הפרדה וכל פעולה נדרשת נוספת עבור מחזור פסולת אלקטרונית לעסקים וחברות, לאור ההשלכות שלה ארוכות הטווח.

הנחיות של המשרד להגנת הסביבה

בשנים האחרונות חל שינוי מהותי בהתייחסות של המדינה לנושא הפסולת הרעילה והחשיבות הרבה של מחזור פסולת אלקטרונית לעסקים וחברות. לכן כל פעולה של השלכת ציוד מסוג זה במקום שלא אושר לכך, היא עברה פלילית.

גם בעסקים מבינים שעדיף לבצע מחזור ולכן הם נכנסו לתלם, אוגרים כמות מסוימת של ציוד לאורך כמה ימים, שבועות או חודשים ולאחר מכן מתאמים את האיסוף של חברות המחזור. ההתנהלות הזו מתבצעת באופן יעיל ולכן שני הצדדים מרוצים מהתוצאה.

עקב כך היקפי מחזור פסולת אלקטרונית לעסקים וחברות עלו באופן משמעותי ביותר בשנים האחרונות והמגמה היא לאסוף ציוד מכל בתי העסק ברחבי ישראל, כדי לא לאבד את האפשרות למחזר אותם.

טיפול מיוחד בנושא כרטיסים אלקטרוניים

במחשבים רבים קיימים כרטיסים אלקטרוניים רגישים אשר מכילים רכיבים ייחודיים שעברו הליך של הלחמה והתאמה. הליך המחזור שלהם הוא שונה מאשר כלל פריטי המחשוב כיוון שהוא מועבר לבתי זיקוק מעבר לים לצורך מיצוי מלוא החומרה.

אם אתם בעלי עסק או חברה, הנציגים שלנו ישמחו לתאם אתכם את מועדי האיסוף של ציוד המחשוב שאינו נחוץ לכם.

אולי תאהבו גם

ייעוץ עסקי למטפלים

ייעוץ עסקי למטפלים

ענף של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה נמצא במגמת עליה והמודעות למטפלים בתחומים שונים עולה וניתן לראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן