משקיעים בהייטק

Business man trader investor analyst checking trading data.

החלומות על EXIT שכולל מיליוני דולרים, מדרבן אנשי עסקים לבחון כל הזמן הזדמנויות עסקיות חדשות. אחד הנישות החזקות ביותר הוא כמובן תחום ההייטק במגלגל מיליארדי דולרים בכל שנה. השקעות בהייטק מזמן הפכו לדבר הכי חם בשוק ההשקעות.

הצעות לסבב השקעות בהייטק

בישראל פועלות חברות סטארט אפ בתחום ההיי טק אשר מקדמות רעיונות מקוריים שעשויים להצליח ובגדול. לאור העובדה שחברת ישראליות רבות כבר נמכרו בסכומי עתק, תמיד קיים סיכוי שאחת מהחברות שמחפשות משקיעים, תצליח גם היא בעתיד.

משקיעים בהייטק שהם אנשי עסקים מנוסים מסוגלים לזהות הזדמנויות עסקיות מעולות לאחר שהם שומעים ממנהלי החברה על החזון, על דרך הפעולה שלהם ועל החתירה למטרה. אם הנושא שבו עוסקת החברה מעניין ומסקרן אותם הם מבקשים לבחון תוכנית עסקית מפורטת שהוכנה על ידי היועץ העסקי של החברה ואפשר לראות בה פירוט של כל הצעדים שבוצעו וגם של הצעדים שאמורים להתבצע במהלך השנים הבאות.

כאשר איש עסקים חד מחשבה נחשף למידע כה קונקרטי ומפורט, הוא מבין מצוין את הסיכוי שקיים לחברה זו וחושב ברצינות אם להשקיע בה, כמה כסף להשקיע, או שלהערכתו קיימים סיכונים ולכן יעדיף שלא להשקיע.

הרחבת הפעילות העסקית של המשקיעים בהייטק

עבור משקיעים בהייטק זו דרך חיים, הם כבר מושקעים במיזמים אחרים, יש להם חברות הייטק פעילות או שהם כבר עשו לפחות EXIT אחד. הם כל הזמן מחפשים תחומי עניין מרתקים חדשים של חברות סטארט אפ בהייטק, כדי לגלות עולמות חדשים ולקדם מהלכים מפתיעים בתחומים שונים שיקלו על הציבור בארץ ובעולם.

תוכנית עסקית עבור המשקיעים

תוכנית עסקית ומחקר שוק הם אבני הדרך שעליהם מבוססת כל ההתנהלות העסקית שמתוכננת לחברה זו. לכן משקיעים בהייטק מעניקים לנושאים הללו חשיבות רבה והם עוברים על התוכנית לאורכה ולרוחבה כמה וכמה פעמים, מבצעים את התחשיבים שלהם, רואים אילו נקודות הן בעלות היתכנות גבוהה ואחרות שלא בטוח יצליחו.

בראייה הכללית, הם יבינו אם הסיכויים להצלחה הם גבוהים יותר מהסיכונים, או שיש כאן סיכונים להערכתם.

בדרך זו חברות ישראליות מגייסות אנשי עסקים שמאמינים בתוכנית שלהם והם משקיעים כספים באחד הסבבים. אם הם מרוצים מההתקדמות קיימת סבירות גבוהה שהם ישקיעו גם בסבבים נוספים.

 

אולי תאהבו גם

ייעוץ עסקי למטפלים

ייעוץ עסקי למטפלים

ענף של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה נמצא במגמת עליה והמודעות למטפלים בתחומים שונים עולה וניתן לראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן