סטארט אפ משפטי

Judge Gavel And Smartphone

הראש הישראלי ממציא פטנטים ורעיונות מקוריים בכל תחומי החיים. זו הסיבה שיש הרבה מאד סטארט אפים ישראלים מצליחים ורבים אחרים שהם בדרך להצלחה בתחומים כמו סייבר, תקשורת, משפטים ועוד.

הרעיון לסטארט אפ משפטי

לעורכי דין או למתמחים אשר קורסים תחת העבודה, יש לא אחת רעיון יוצא דופן שנולד עקב עומס העבודה, הרצון לסיים ביסודיות את כל המטלות והעובדה שהמשימות אינן מסתיימות לעולם. הרעיון נולד בדרך כלל מתוך הרצון לייעל את המערכת ולמצוא פתרונות הגיוניים, שבאמצעותם זמן הביצוע של פעולה זו או אחרת תהיה הרבה יותר קצר עקב השינוי באופי הביצוע.

איך הופכים רעיון למציאות?

עורכי דין ומתמחים שעולים על רעיון מבריק, מחליטים לקדם הליך זה ולהקים סטארט אפ משפטי. לעיתים הם נוטשים את מקום העבודה שלהם, או פועלים במקביל בשני המישורים, אך בשלב מסוים הם חייבים לעזוב את העבודה ולהתמקד בעסק החדש והמבטיח שלהם.

השלב הראשון הוא הכנת תוכנית עסקית אשר כוללת את עיקרי תוכנית הפעולה, הסברים מעמיקים על האופציה, כיצד היא תיושם, אילו פעולות יש לבצע כדי ליצור מוצר מוגמר כמו לדוגמה פיתוח תוכנה כמה שעות עבודה של מתכנתים מצריכה היערכות זו. כמו כן נתונים על צפי השיווק של המוצר, כמה יימכרו ומהו פרק הזמן הצפוי להגעה לרמות השונות של המכירות.

בהתאם לנתונים הללו אפשר להכין תקציב ותזרים מזומנים של סטארט אפ משפטי שכוללים את צפי ההכנסות על פי חודשים ועל פי שנים, מול צפי ההוצאות הקבועות כמו שכר דירה ומשכורות וצפי ההוצאות המשתנות כמו רכישת מחשבים, תיקון רכבים, נסיעות לכנסים בחו"ל ועוד.

מימוש הפוטנציאל העסקי

סטארט אפ משפטי זקוק למימון כדי לקרום עור וגידים. יש מקרים שבהם היזם משקיע כספים שלו, לוקח הלוואה אישית, או הלוואה בערבות מדינה כדי להפעיל את העסק. במקרים אחרים הוא מעדיף לגייס משקיעים אשר ישקיעו כספים בכמה סבבים.

אם יש לכם רעיון משפטי מבריק שאתם רוצים להגשים, הגעתם למקום הנכון כיוון שצוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם לאורכו של המסע. לעוד דרכים לקבלת הלוואות לעסקים לחצו »

אולי תאהבו גם

ייעוץ עסקי למטפלים

ייעוץ עסקי למטפלים

ענף של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה נמצא במגמת עליה והמודעות למטפלים בתחומים שונים עולה וניתן לראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן