קוטל יתושים לעסקים וחברות

BG-Mosquitaire_swimmingpool2_180dpi_web-1024x802

יש כלים ומכשירים רבים שמסייעים במלחמה של בני האדם ביתושים שמגיעים הביתה. מעבר לכך קיימות גם כמה שיטות טבעיות אשר אפשר להיעזר בסן כדי לקטול את היתושים ולהפחית את הביקורים שלהם בבתים.

נקודות התורפה של היתושים

כדי להילחם ביתושים צריך להכיר את נקודות התורפה שלהם ובהתאם לכך לפעול נגדם. אחת האופציות החזקות היא שימוש בריחות שונים שהם דומיננטיים ולכן היתושים אינם אוהבים אותם. כאשר הם מריחים אותם, הם מתרחקים מהאזור ולכן כל הסביבה היא ללא יתושים.

זו הסיבה שהדיירים מציבים אדניות ועציצים ליד החלונות וליד הדלתות, אשר מכילים צמחים כמו גרניום או צמחי תבלין כמו ציטרונלה, מליסה, לבנדר ועוד.

אפשר גם לפזר תרסיס של הריחות הללו במיקומים שונים בבית, של שמן אקליפטוס או שמן עשב לימון מהול בשמן בסיס על אדן החלונות, על כריות, מצעים באמצעות מבער או נרות, אך לא ישירות על הגוף. גם חומץ לבישול הוא נוזל מצוין להרחקת יתושים לאור ריחו החריף.

קוטל יתושים לעסקים

אופציות נוספות להרחקת היתושים הם התקנה של רשתות בעלות חורים צפופים על החלונות סביב הבית וגם אם קיימות דלתות חיצוניות שנפתחות לעיתים תכופות, כמו היציאה לחצר. כילה מעל מיטת תינוק היא קוטל יתושים לעסקים כיוון שהיתושים לא מסוגלים לחדור פנימה ולעקוץ את התינוק.

אקסוסוריז נוספים שהם קוטל יתושים לעסקים אפשר לרכוש בחנויות השונות של כלי הבית כמו לפיד שהוא בקבוק שמן הפולט ריח של גרניון, כלי המפיץ ריח של קטורת ואופציות רבות נוספות.

מניעת הגעה של יתושים לסביבת המגורים

הדרך היעילה ביותר היא למנוע מלכתחילה את הגעתם של היתושים לסביבת המגורים. ברגע שרואים שיש שלולית מים בשל נזילה של צינור, השקיה של מים מרובים או כל סיבה אחרת יש לייבש את המקום תוך פרק זמן קצר. ככל שהעבודה הזו תתבצע במהירות כך הסיכוי שהיתושים יגיעו תתרחק.

בנוסף לכך אפשר להציב גם קוטל יתושים לעסקים בעל נורות אולטרה סגולות אשר מפיצות חום ואור וכך מנטרלות את כל היתושים ואת החרקים המעופפים.

אולי תאהבו גם

ייעוץ עסקי למטפלים

ייעוץ עסקי למטפלים

ענף של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה נמצא במגמת עליה והמודעות למטפלים בתחומים שונים עולה וניתן לראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן