תיקון מנדפים לעסקים

Pizzeria Kitchen

קיימים סוגים רבים של מנדפים כמו תקרות מנדפים, מנדפים מעל כיריים במטבחים הגדולים ועוד. המומחים בתחום זה חייבים להכיר את כל סוגי המנדפים ובהתאם לכך הם יוכלו לגלות מהי התקלה בכל אחד מהם אשר מונעת את הפעלתו.

פעולות של סינון ואוורור

בכל מנדף יש כמה אביזרים ולכל אחד מהם יש תפקיד בנושא האוורור והסינון. כאשר אחד מהם או כולם אינם מסוגלים לפעול מסיבה כלשהי, הדבר עוצר את פעולת המנדף ואין כל אפשרות להפעיל אותו. במצבים הללו, מנהלי המסעדה או המטבח המוסדי מזמינים איש שירות שיבחן את המנדף באופן יסודי, יגלה מהי התקלה ובהתאם לכך יבצע תיקון מנדפים.

בדיקה של האביזרים הרלוונטיים

הטכנאי המומחה בודק בזה אחר זה את כל אחד מהאביזרים שעלול ליצור בעייתיות.

  • מסנן האלומיניום
  • מסנן הקרון
  • פילטר שק
  • תאי השיקוע

כל אחד מהאביזרים הללו יכול להמשיך לפעול אם הוא תקין. אך אם הוא לא תקין, שחוק או בלוי, יש לשלוף אותו ולהתקין במקומו פריט זהה חדש וזאת עקב עבודה של ימים רבים, לעיתים מעל הממוצע.

כמו כן הטכנאי בוחן את מצבו של הפחם הפעיל. יש להחליף אותו בכל חצי שנה או שנה. אם לא החליפו אותו מזמן או שהוא נראה לא אפקטיבי, מכניסים במקומו כמות של פחם פעיל טרי. תקינותו של המפוח היא חלק אינטגרלי וחשוב של מערך האוורור והסינון . אם יש תקלה במפוח מתקנים אותו או לחלופין מתקינים חדש בהתאם למצבו.

תיקון של המנדפים

בעת ביצוע תיקון מנדפים עוברים באופן סיסטמתי על כל אחד מהחלפים, אם הוא תקין משאירים, אם הוא בלוי מחליפים. כך עוברים על כולם בזה אחר זה. לאור העובדה שבדרך כלל מבצעים החלפה של חלפים כאלו ואחרים, קיימת סבירות גבוהה שכעת המנדף יפעל כראוי.

תיקון מנדפים אינו עניין של מה בכך ואיש השירות פועל בעניין זה כמה שעות עד שהוא מסיים לבצע את הבדיקה המקיפה ואת פעולות ההחלפה הנדרשות. כמו כן הוא בודק רכיבים מתכלים נוספים אשר לעיתים תוחלת החיים שלהם היא קצרה ולכן הוא מחליף את כל הרכיבים או חלק מהם.

הפעלה מחודשת של המנדפים

מה שחשוב שלאחר פעולות תיקון מנדפים, הטכנאי מפעיל את המתג ואכן המנדף חוזר לפעולה תקינה ואפשר לנשום לרווחה וליהנות מפעולות של וויסות אוטומטי של כמויות אוויר, בעת ביצוע פעולות בישול במטבחים כמו טיגון או צלייה.

אולי תאהבו גם

ייעוץ עסקי למטפלים

ייעוץ עסקי למטפלים

ענף של רפואה אלטרנטיבית ומשלימה נמצא במגמת עליה והמודעות למטפלים בתחומים שונים עולה וניתן לראות

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן